INGREDIENTS (allergens in bold): Water, passionfruit juice (25%), sugar, dextrose, dry glucose syrup, thickener: vegetable fibres; inulin
MADE IN A KITCHEN THAT HANDLES MILK, GLUTEN, NUTS, PEANUTS, EGG, SOYA & SULPHITES
| NUTRITION INFORMATION | Per 100g |
| Energy | 533kJ / 126kcal |
| Fat | 0g |
| of which saturates | 0g |
| Carbohydrates | 28g |
| of which sugars | 28g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0.02g |